AKTUALNOŚCI 

 

KOMUNIKAT W SPRAWIE MOŻLIWOŚCI ZAKUPU WORKÓW ORAZ NOWEGO, UPROSZCZONEGO HARMONOGRAMU ODBIORU ODPADÓW SELEKTYWNIE ZEBRANYCH W SYSTEMIE INDYWIDUALNYM
(18.07.2013)

 
Biuro Infrastruktury Komunalnej informuje, że kolorowe worki do selektywnej zbiórki odpadów w systemie indywidualnym są do nabycia w siedzibie Spółki Alba Dolny Śląsk – w Wałbrzychu przy ul. Piasta 16. Cena worka to 62 grosze za sztukę.

Ponadto prezentujemy nowy, uproszczony harmonogram odbioru odpadów w systemie indywidualnym. Harmonogram uporządkowany jest umownymi dzielnicami. Poszczególne ulice zostały przypisane do w/w dzielnic w załączniku do harmonogramu, w związku z czym istnieje możliwość sprawdzenia do jakiej dzielnicy w harmonogramie odbioru przyporządkowana została dana ulica.

UWAGA!
Do selektywnego zbierania odpadów w systemie indywidualnym uprawnieni są:

  • w przypadku zbiórki prowadzonej we własnych pojemnikach do zbierania poszczególnych frakcji odpadów (pojemniki muszą być przystosowane do opróżniania przez pojazdy specjalistyczne) - wszyscy właściciele nieruchomości;
  • w systemie workowym – właściciele domków jednorodzinnych, właściciele nieruchomości w zabudowie bliźniaczej, szeregowej i w budynkach wielolokalowych, gdzie liczba lokali mieszkalnych wynosi maksymalnie cztery.

Poniżej do pobrania uproszczony harmonogram odbioru odpadów w systemie indywidualnym oraz załącznik z wykazem ulic przypisanych do umownych dzielnic.

 
PLIKI DO POBRANIA:

Uproszczony harmonogram odbioru papieru, szkła i tworzyw sztucznych
ZBIERANYCH W SYSTEMIE INDYWIDUALNYM
  • WYKAZ ULIC Z PODZIAŁEM NA UMOWNE DZIELNICE STANOWI ZAŁĄCZNIK
    DO NINIEJSZEGO HARMONOGRAMU